LUPUS.EU - Kadra | Lupus.Eu

Kadra

Zarząd

Mateusz Macijewicz

Mateusz Macijewicz

Prezes Zarządu/ Współwłaściciel

Maciej Macijewicz

Maciej Macijewicz

V-ce Prezes Zarzadu/Współwłaściciel

Menedżerowie

Arkadiusz Cieślak

Arkadiusz Cieślak

Dyrektor Produkcji

Piotr Nosarzewski

Piotr Nosarzewski

Dyrektor Finansowy

Tomasz Strzała

Tomasz Strzała

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Marcin Jeleniewicz

Marcin Jeleniewicz

Kierownik Magazynu

Alicja Meller

Alicja Meller

Dyrektor Personalny

Cezary Konwerski

Cezary Konwerski

E-commerce Manager

Arkadiusz Jasiński

Arkadiusz Jasiński

Kierownik Działu Planowania i Przygotowania Produkcji

Olga Czechoń

Olga Czechoń

Kierownik Działu Obsługi Klienta

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Kierownik Działu Rozwoju Produktu

Kluczowi Specjaliści

Jolanta Puchała

Jolanta Puchała

Główna Księgowa

Alicja Kuczuro

Alicja Kuczuro

Starszy Specjalista ds reklamacji

Patrycja Sobczak

Patrycja Sobczak

Specjalista ds. reklamacji

Magdalena Prątnicka

Magdalena Prątnicka

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Dawid Suski

Dawid Suski

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Magdalena Holeniewska

Magdalena Holeniewska

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Beata Kmiecik

Beata Kmiecik

Specjalista ds. Zakupów

Magdalena Kowalska

Magdalena Kowalska

Specjalista ds. Obsługi Dokumentacji Magazynowej

Karol Makowski

Karol Makowski

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Katarzyna Kiryczuk

Katarzyna Kiryczuk

Specjalista ds. Planowania i Przygotowania Produkcji/Opiekun Klienta

Marek Sparzak

Marek Sparzak

Starszy specjalista ds. kontroli jakości

Aleksandra Stasiak

Aleksandra Stasiak

Regionalny Opiekun Klienta – Polska Wschodnia

Anna Oziębła

Anna Oziębła

Regionalny Opiekun Klienta – Polska Zachodnia

Jolanta Kucewicz

Jolanta Kucewicz

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Mikołaj Kasprzak

Mikołaj Kasprzak

Specjalista ds. E-commerce

Paulina Stan-Kawińska

Paulina Stan-Kawińska

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Adam Zalewski

Adam Zalewski

Starszy specjalista ds. Technologii

Anna Krzywicka

Anna Krzywicka

Specjalista ds. Technologii

Kamila Kaczmarczyk

Kamila Kaczmarczyk

Specjalista ds. Kadr

Iryna Pryzehlovana

Iryna Pryzehlovana

Asystentka Biura

Agata Kuleta

Agata Kuleta

Specjalista ds. Przygotowania i Planowania Produkcji

Kamil Lewandowski

Kamil Lewandowski

Specjalista ds. Kontroli Jakosći

Joanna Bienias

Joanna Bienias

Specjalista ds. Logistyki

Bartłomiej Olewnik

Bartłomiej Olewnik

Specjalista ds. Optymalizacji Procesów

Hala 1

Kazimierz Czopek

Kazimierz Czopek

Mistrz

Hala 2

Krzysztof Umpirowicz

Krzysztof Umpirowicz

Mistrz

Sebastian Lach

Sebastian Lach

Mistrz

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Przeglądarka internetowa umożliwia zablokowanie plików cookie.

Zamknij [X]